جوملا فارسی مترجم برگزیده جوملا در ایران Joomla Farsi

جوملا فارسی اولین و بزرگترین مرجع جوملا در ایران به زبان فارسی
 1. جوملا 3.7.2 منتشر شد

  Joomla 3.7.1

  به گزارش جوملا فارسی (تنها مترجم برگزیده جوملا در ایران) جوملا 3.7.2 آخرین نسخه از سری جوملا ۳ منتشر شد. در این نسخه برخی اشکالات مربوط به فایل MIME و ماژول فیلترینگ صفحه و اشکلاتی دیگر برطرف گردیده است.

 2. جوملا 3.7.1 منتشر شد

  Joomla 3.7.1

  به گزارش جوملا فارسی (تنها مترجم برگزیده جوملا در ایران) جوملا 3.7.1 آخرین نسخه از سری جوملا ۳ منتشر شد. در این نسخه یک آسیب پذیری بحرانی و چند مشکل برطرف گردیده است.

 3. جوملا 3.7 منتشر شد

  Joomla 3.7به گزارش جوملا فارسی (تنها مترجم برگزیده جوملا در ایران) جوملا ۳.۷ آخرین نسخه از سری جوملا ۳ منتشر شد. در این نسخه شاهد بیش از ۷۰۰ بهبود برای سیستم محبوب مدیریت محتوای جوملا خواهیم بود.

 4. جوملا 3.6.5 منتشر شد

  جوملا 3.6.5

  جوملا 3.6.5 منتشر شد. به گزارش جوملا فارسی ( تنها مترجم برگزیده جوملا) این نسخه در جهت حل سه مشکل امنیتی و همچنین رفع سه مشکل کوچک در جوملا منتشر شده است. غیر از موارد ذکر شده جوملا 3.6.5 با جوملا 3.6.4 هیچ تفاوتی ندارد.
  از آنجایی که این نسخه یک نسخه در جهت حل مشکلات امنیتی است پیشنهاد می شود هر چه سریعتر سایت خود را بروزرسانی کنید.

 5. حر کت در مسیر جوملا 3.7

  جوملا 3.6.4

  در طی هفته‌های گذشته تیم جوملا پیام‌هایی در مورد جوملا 3.7 فرستاده است که چه مواردی در نسخه نهایی گنجانده خواهد شد.

  به گزارش جوملا فارسی (مترجم برگزیده جوملا در ایران) تیم جوملا در تلاش برای راه اندازی یک برنامه جهت انتشار منظم نسخه‌های آزمایشی جوملا همانند همیشه است که این نسخه‌ها در دسترس داوطلبان باشد و با حمایت آنها و با به چالش کشیدن موارد قابل لحاظ در نسخه 3.7 یک نسخه کاربردی در دسترس عموم قرار گیرد.

دانستنی های تور چین

طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک www.pouyaweb.net